Guangdong Hershey Spring Industrial Co., Ltd 

  • Çin Guangdong Hershey Spring Industrial Co., Ltd  şirket Profili
  • Çin Guangdong Hershey Spring Industrial Co., Ltd  şirket Profili
  • Çin Guangdong Hershey Spring Industrial Co., Ltd  şirket Profili
  • Çin Guangdong Hershey Spring Industrial Co., Ltd  şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar şımarık bahar
No. Çalışanları >100
Yıllık satış 10155000-11718000
Yıl kurulan 2000
İhracat p.c 60% - 70%

Giriş

Hershey, yay Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve servise odaklanan hassas yay, hassas araba parçaları ve donanım aksesuarları üretiminde endüstri avantajlarına sahip kapsamlı bir kuruluştur.

Geçmiş

Küresel yay özelleştirme uzmanı, dünyanın önde gelen yay ürünleri lideri olmaya kararlı.Geçtiğimiz 15 yıl boyunca, şirket her zaman "insan odaklı, bilimsel ve teknolojik üretim; yolda durmak, sözüne uymak" yönetim anlayışına bağlı kaldı, "yüksek dereceli, yüksek verimlilik" operasyon politikasına bağlı kaldı; yüksek kalite, yüksek verimlilik";fayda paylaşımı ilkesi doğrultusunda, emsallerinin kıyasıya rekabetinde mutlak üstünlüklerle öne çıkmaya çalışmak ve küresel etkiye sahip bir Çin markası işletmesi yaratmaktır.

Hizmet

Hershey şirketi, 70'den fazla tam otomatik CNC yay makinesi, tam otomatik CNC yaprak yay makinesi, tam otomatik CNC döner yay makineleri, tam otomatik CNC sıkıştırma yayı makineleri, tam otomatik CNC burulma yayı ile yabancı hassas ekipmanlarını tanıtmaya devam ediyor. makineler, vidalar, donanım, araba parçaları üretim zinciri.Şu anda duvar yarışı, 0,05 mm ila 10 mm çapında yay ürünleri üretmektedir.

 

 

 

Ekibimiz

Teknik ekip:
üst düzey mühendislerin ve deneyimli teknik ekibin 30 yılı aşkın mesleki deneyimi;yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile birçok müşteriye yardımcı olduk, birçok profesyonel tasarım ve modifikasyon önerisi sunduk, böylece maliyetleri düşürdük ve müşteri beklentilerini karşıladık.
Çin Guangdong Hershey Spring Industrial Co., Ltd  şirket Profili 0
Mesaj bırakın