Foshan Nanhai Xulong Spring Factory
XULONG YAYLARI

1979'dan beri güvenilen tel yay çözüm

Ana sayfa

Foshan Nanhai Xulong Spring Factory

iyi kalite Çekme Bobini Yayları satış için
iyi kalite Çekme Bobini Yayları satış için
Sevgili Jacky Evet yaylar harika, harika bir Noel var! Saygılarımızla, Mark

—— Mark

Merhaba, jacky Beklediğim gibi klipler harika görünüyor! Yükleme aracına ihtiyacınız var. :) Sevkıyat için ödeme yapacağım. Jim

—— jim

Merhaba, Jacky yayları aldım. Hepsi çok iyiydi. Ve iyi dilekleriniz için teşekkürler. Yakında size yeni emir gönderilecektir.

—— Erni

Ben sohbet şimdi

Foshan Nanhai Xulong Spring Factory

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory Foshan  Nanhai  Xulong    Spring  Factory
XULONG SPRING factory workshop of XULONG SPRING factory XULONG SPRING factory view view of XULONG SPRING factory workshop of XULONG SPRING factory view of XULONG SPRING factory spring coil machine of xulong spring factory CNC spring coiler of xulong spring factory CNC spring machine of xulong spring factory xulong adopt advanced spring machine to produce springs

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : XULONG YAYLARI
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 11666667.00-13333335.00
Yıl kurulan : 1979
İhracat p.c : 70% - 80%
Foshan Nanhai Xulong Bahar Fabrikası, eskiden Shannan Hongtao Bahar Fabrikası, özenle çalışmanın 30 yıldan fazla bir süreden sonra 1979 yılında kurulan Xulong Çin'de bahar sanayi önde gelen kuruluş haline geldi.

Xulong, Nanhai ilçesinde, iyi donanımlı tesisler ve uygun trafik, yaklaşık 200 (32 tekniği ve QC dahil) kendi personeli ile Foshan şehrinde bulunan, tel çapı 0,08 mm ila 60 mm arasında değişen çeşitli yuvarlak tel yaylar üreten bir privite kuruluştur. Dikdörtgen tel yay ve kalınlığı 0,15 mm den 25 mm'ye kadar ayarlanabilen damgalama, ürünlerin Xulong'un tüm personelinin ortak gayretiyle imalat alanlarının çoğunu kaplaması, ISO belgesine sahip olması ve ünlü şirketlerin çok sayıda tedarikçisi haline gelmesi gibi Bu yıllarda HONDA ve GREE olarak Xulong'un cirosu 70 milyon RMB'yi korumakta ve ürünler Avrupa gibi iç piyasa ve abd pazarına satılmaktadır. Amerika ve orta doğu ve büyük kalite ve kusursuz hizmet ile Xulong yüksek itibarlı, aynı zamanda müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurdu.

XULONG yaylar üretiminde fasulye olan ürünler sıkıştırma yay, uzatma yay, torsiyon yay, yay klibi, dalga yay, spiral yay, yay, tel form ve metal, Motosiklet, mobilya, asansör, maden makinesi vb.

Hammadde: alaşımlı çelik, karbon çelik, paslanmaz çelik, kalay bronz, fosfor bronz ve çelik yaylar diğer sınıflarda, ayrıca müşterilerin ihtiyacına göre malzemeler sipariş edebilirsiniz.
Malzeme ölçüsü: yuvarlak tel: 0.08-60mm
Dikdörtgen tel: 1 * 1-25 * 25mm
Çelik sac: 0.1-25mm

Üretim ekipmanları:
Tel çapı 0,1 mm'den 5,0 mm'ye kadar ayarlanabilen yaylar her türlü ürün verebilen CNC universal otomatik yay sarma makinesinin 18 seti.
Tel çapı 0,08 mm'den 20,0 mm'ye kadar ayarlanabilen ürün yayları üretebilen CNC universal otomatik sıkıştırma yaylı makinelerin 20 seti.
1 telli çapı 18mm ila 60mm arasında düzenleyen yaylar üreten sıcak sarımlı yay üretim hattı.
35 set zımbalama makinaları, 10 set ısıl işlem fırınları, 4 set atış patlatma makinesi, 10 set CNC taşlama makinesi vb.

Ekipmanların incelenmesi: her ölçekteki yay gerilimi ve sıkıştırma test makinesi, küçük yay yorulma testi makineleri, büyük yay yorulma testi makinaları, projeksiyon cihazı, mikroskobik sertlik ölçer, Metallographic analyzer ve benzeri.

Ürün tasarımı: müşteri ihtiyaçlarına ve ürünlerinin kullanım karakterini ve kalitesini denemek için ürüne göre gelişmiş ürünler tasarlayabilir ve geliştirebiliriz, ayrıca tüm personelimiz kullanım sırasında sorunları zamanında çözmek için elimizden geleni yapacaktır.

Kazanmak için bir gol elde etmek için müşterilere yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya çalışacağız!

İletişim bilgileri
Foshan Nanhai Xulong Spring Factory

İlgili kişi: Mr. jacky

Tel: 86-757-85201511

Faks: 86-757-85201100

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)